Цікаві факти про відеоігри


Всього голосів: 19
Цікаві факти про відеоігри

Сьогодні ми розповімо Вам цікаві факти з різних комп’ютерних ігор. Деякі з вас чули про них. У всякому разі, факти є цікавим, і швидше за все, ви не чули їх раніше.

Найпопулярніший крик в іграх і фільмах.

У 1951 році був знятий вестерн "Далекі барабани", а в нім вже використали крик, який найменували "Людину кусає алігатор і він кричить". Далі цей крик був використаний ще у багатьох фільмах, таких як "Зоряні війни", "Індіана Джонс" і інші твори студії Warner Bros., яка і запатентувала цей звук. Зараз цей крик також вживають і у багатьох комп’ютерних та флеш іграх.

Цікаві факти про гру "Брати Маріо".

Комбінезон червоного кольору головний герой цієї аркади отримав з простої причини — щоб гравець бачив його руки на тлі одягу. Для того ж придумали і білі рукавички Маріо. А кепка вирішила складнощі з промальовуванням волосся персонажа — на той час намалювати такі елементи було проблемне із-за низької роздільної здатності комп’ютерної графіки.

Нічна ельфійкаХлопчик з Норвегії врятував себе і сестру від агресивного лося, застосувавши навички з гри World of Warcraft.

Гансу Ольсену було 12 років, коли йому довелося рятувати сестру і себе заразом від лося в лісі. Хлопчик постійно грав в World of Warcraft і навички з цієї гри відклалися у нього в пам’яті. Він спочатку відвернув лося від своєї сестри, потім, коли тварина пішла за ним, прикинувся мертвим. Гравці в курсі, що подібний прийом доступний тим, хто досяг тридцятого рівня в грі.

Нічна ельфійкаЧому у Лара Крофт має такі великі груди?

У планах творців Лари Крофт не було таких пишних грудей головної героїні. Але якось дизайнер робив налаштування персонажа і випадково збільшив бюст Лары на 150%. Результат вийшов красивим, команду розробників дуже навіть влаштував і вони вирішили так все і залишити.

Нічна ельфійка

Додати коментар

Звичайний текст

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.