Очистка мебелі своїми руками


Всього голосів: 171
Раніше покупку м’яких меблів можна було порівняти з великою розкішшю, але сьогодні вона є практично в кожному будинку в незалежності від матеріального стану сім’ї. З часом всі меблі притираються, і на поверхні з’являються помітні забруднення, які помітно псують зовнішній вигляд дивана чи крісла. Саме тут виникає логічне запитання, як же можна почистити м’які меблі. Звичайно ж, можна вдатися до послуг спеціальних людей, але це буде коштувати грошей. Вартість послуги залежить від величини меблів, від якості тканини і від ступеня забруднення. Не варто впадати у відчай, оскільки цю проблему можна вирішити самотужки. Наприклад, гардероб може вартувати більше звичайних меблів оскільки він займає набагато більше місця (переглянути гардероби можна тут - https://dvorsky.kiev.ua/katalog/garderobnaya/).

Моменту чистки не вдасться уникнути, його можна просто трохи відкласти. Для цього потрібно користуватися спеціальними чохлами і накидками для меблів. Накидку можна випрати при будь-якій зручній можливості, а ось чистити м’які меблі часто не вийде. При виборі пледа або спеціальної накидки, яким буде накриватися меблі, слід звернути увагу на його величину.

Існує багато різних видів меблів, так само є багато матеріалів, якими їх обтягують. Звичайно ж, кожна тканина вимагає особливого догляду. Але існує ряд рекомендацій, застосування яких можна віднести до всіх типів тканини.

Найпростіший спосіб — це чистка пилососом. Не варто сподіватися, що після цього диван стане ідеально чистим, оскільки пилосос видалить лише осів в тканину пил. Для більшої ефективності на кінець насадки натягують шматок марлі або бинта, але попередньо його потрібно змочити в соляному розчині. Такий вид чистки помітно освіжить оббивку на дивані або кріслі.

Чищення пилососом не можна застосовувати для м’яких меблів типу велюру або оксамиту, оскільки відчутно пошкоджується ворс. Для таких меблів використовується наступний тип чистки. Береться великий шматок чистої тканини. Вона попередньо зволожується за допомогою розчину на основі солі, води і оцту. Тканиною накривається меблі і зверху за допомогою спеціальної вибивалки або просто рукою робляться рухами. Вся вибита бруд пристає до вологої тканини і це помітно. Якщо чистка не закінчена, а матеріал вже сильно забруднився, то його можна просто гарненько прополоснути і знову застосовувати. Така процедура виконується до тих пір, поки тканина не почне залишатися чистою. Більш якісно і при цьому абсолютно безпечно дозволить відчистити меблі концентрат НСП. Засіб нешкідливий для людей і домашніх тварин. Крім того, його можна застосовувати для чищення плям і миття практично будь-яких поверхонь в будинку.

Засмальцьовані і притертою ділянки на меблях можна легко очистити за допомогою слабкого мильного розчину. Серветкою з мікрофібри або іншого подібного матеріалу змоченою в розчині витираються всі необхідні ділянки.

Додати коментар

Звичайний текст

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.