Різнокольоровий 3D принтер


Всього голосів: 26
окуляри надруковані 3D принтером
3D принтер Objet500 Connex3 здатний створювати продукти за один раз, які є жорсткими, гнучкими, і входять сотні кольорів. Схоже, що варіанти продукції можуть бути нескінченними з 3D-принтером. І, здається, що 3D виробництво стає доступним завдяки Stratasys зі своїм новим Objet500 Connex3.
Шолом надрукований на 3D принтері
Компанія представила свій професійний 3D-принтер в понеділок, рекламуючи нескінченні варіанти колірних параметрів апарату і різних матеріалів. Принтер використовує потрійну кумулятивну технологію, яка змішує крапельки трьох базових матеріалів, яка дозволяє користувачам робити друк за один раз для створення об’єктів, які можуть бути як жорсткі, так і гнучкі. Крім того, Connex3 використовує три основних кольори — блакитний, пурпурний і жовтий, що дозволяє користувачам придумати сотні відтінків.

"Connex3 виробляє моделі і деталі за допомогою фото-полімерів в яскраві кольори, щоб ви могли створювати барвисті моделі з дослідження концепції до досвідчених пілотних партій" , сказав віце-президент Stratasys з маркетингу продуктів і продажів Ігаль Зейтун в заяві: "Ми вважаємо, що це 3D-принтер, який знаходиться у своїй власній лізі, що дозволяє пофантазувати над продуктом вранці, і тримати його в руках у другій половині дня, з точним призначений кольору, властивостей матеріалу і обробки поверхні."

Додати коментар

Звичайний текст

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.