Штори або жалюзі: що краще?


Всього голосів: 7

Якщо ще кілька десятиліть тому вибір наших співвітчизників при вирішенні питання про оформлення вікон в будинку був обмежений варіантом штор, то сьогодні у них з’явився гідний конкурент — жалюзі. Не можна однозначно сказати, що один з цих варіантів краще, а інший — гірше, адже кожен з них має незаперечні переваги, як і недоліки.

Спочатку жалюзі стали з’являтися в офісних інтер’єрах. Тому багато хто сьогодні відмовляються від їх використання, вважаючи, що це виключно варіант для оформлення офісних вікон. Але ж жалюзі також можуть бути самими різними , а деякі дизайнерські варіанти гідні захоплення і нітрохи не поступаються за своєю красою розкішним тканинним шторам!

Якщо ви все ще перебуваєте в роздумах між варіантами «штори купити львів» або «варто вибрати жалюзі» , то варто більш ґрунтовно розглянути переваги кожного з них.

Важливими критеріями при виборі можна назвати :

  • Простоту конструкції;
  • Різноманітність матеріалів;
  • Чистку та догляд;
  • Сферу застосування;
  • Довговічність експлуатації;
  • Ціну;
  • Наявність додаткових функцій і можливостей.


Розглянемо кожен з цих параметрів відносно жалюзі і традиційних тканинних полотен, порівнюючи ці два варіанти між собою.

Простота проектування, однозначно, є провідні сліпих. Ще одним з найлегших, щоб вирізати тканину вже може стати окрасою вікна, інші елементи а справа смаку власників житла і фінансові можливості, особливості, стиль інтер’єру приміщення в цілому. Жалюзі є досить складну конструкцію, яка вимагає карниза, рейки, підключення кабелів, ваг, і т.д.

Що стосується матеріалів, з яких можуть бути виготовлені, то тут «першість» у жалюзі, так як вони можуть бути дерев'яними і металевими, пластиковими та тканинними, в той час як для штор придатна виключно тільки тканину. Правда, різноманітність видів тканин дозволяє задовольнити запити будь-якого клієнта!

Що стосується сфери застосування, то і перший, і другий варіант використовуються не тільки для оформлення вікон. Відомі випадки, коли жалюзі, так само як і тканинні полотна, використовувалися як розмежувачів простору в кімнаті, в якості перегородок і т.п.

Що стосується чищення і відходу, то жалюзі простіше у відході, особливо якщо це дерев'яні або пластикові конструкції, які можна пилососити або навіть піддавати вологому прибиранню. З тканинними аналогами справи йдуть дещо складніше, рівно, як і з будь-якими гардинами, портьєрами, фіранками і тому подібне, які найчастіше вимагають специфічного відходу. До того ж, вони вигорають, вицвітають і не так довговічні, як жалюзі.

Якщо ж ви бажаєте вибрати варіант, що поєднує в собі переваги перших і других, то безперечно, це будуть сучасні рулонні штори! Це оптимальне співвідношення ціни і практичності в поєднанні з елегантністю, довговічністю і простотою експлуатації. Так що вибір за вами!

Додати коментар

Звичайний текст

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.