Сучасний варіант черепиці (БУДСЕРВИС ТК)


Всього голосів: 127
У нашому звичному розумінні черепиця міцно асоціюється з якимись глиняними черепками цегляного кольору, що укладаються на дах. По суті це так, вже багато століть вона не змінювала свій зовнішній вигляд і технологію виробництва. Цю благородну дахове покриття пройшло довгий шлях від дорогого будівельного матеріалу, який могли собі дозволити люди виключно заможні, до цілком доступного, але як і раніше вишуканого, покрівельного покриття. Чим же воно так приваблює сьогоднішніх забудовників.

Технології виробництва будівельних матеріалів за останні півтора століття просунулися далі, ніж за всю попередню історію розвитку земної цивілізації. Це дозволило удосконалити старі і створити принципово нові технології. За класичною (методом формування) виготовляється керамічна черепиця і цементно-піщана. Свого роду муляжами черепичного покриття є металочерепиця та композитна черепиця. Трохи слабкіше стоїть бітумна або, так звана, м'яка черепиця. Давайте розглянемо більш детально кожен з цих видів. Також ви можете придбати металлочерепица Киев не дорого.

Переваги та недоліки різних черепичних покриттівКерамічна черепиця і в наші дні виготовляється так само, як і багато століть назад. В якості вихідного складу використовують глиняні суміші, доведені до пластичного стану. Далі цю суміш формують, і отримані заготовки відправляють в піч для випалу. Основною перевагою черепиці, отриманої таким способом, є її чудова звуконепроникність і хороша теплоізоляція. Відмінна міцність і низьке вологопоглинання дозволяє експлуатувати дахи, покриті таким матеріалом протягом тривалого часу. Підтвердженням цьому є велика кількість будівель позаминулого століття, які до цих пір стоять під черепичними дахами.

Аналогічним способом проводиться цементно-піщана черепиця. Оригінальний склад для її виробництва робиться з кварцового піску і портландцементу. Далі ця суміш формується, і заготовки відправляються в сушильну камеру. Де, на відміну від кераміки, вони не обпікаються при значній температурі, а сушаться протягом декількох годин. Ця технологія виробництва не вимагає великих витрат енергоресурсів, а отже і ціни на черепицю будуть набагато нижче керамічних аналогів, при схожих характеристиках. Додавання в початковий склад барвників дозволяє значно розширити колірну гамму продукції, що випускається черепиці.

Металочерепиця виготовляється з оцинкованих сталевих листів. Звичайна металлочерепица купить киев можна на сайті компанії "Arembud". Штампуючи, їм надають вид черепичним поверхні. Для більшої стійкості поверхню покривають різними акриловими ґрунтовками і фарбами. Завдяки цьому такий вид черепиці має найширшу колірну гамму. Випускається в листах, що спрощує процес монтажу. Невелика вага такого покриття не вимагає споруди міцного каркаса, як для керамічної або цементно-піщаної черепиці.

Композитна черепиця — це свого роду подальший розвиток металочерепиці. У пошуках матеріалів, здатних поліпшити захисні властивості цього покрівельного покриття, була розроблена технологія покриття металевої основи кількома шарами композитних полімерів. Такий вид черепиці володіє кращими показниками міцності. Однак висока вартість не дозволяє використовувати її в бюджетному будівництві.

Бітумна черепиця — один з представників м’якої покрівлі. Схожість з справжньою черепичним дахом їй надає квадратно-секційне будова. Виготовляється вона на основі скловолоконних тканин, просочених бітумно-полімерним складом. Невисока вартість і хороша гнучкість, що дозволяє вкривати складні нелінійні покрівлі, робить цей матеріал найбільш вживаним в будівництві.

Додати коментар

Звичайний текст

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.