Влаштовуємо аква-шоу в себе в ванній


Всього голосів: 414

LED-технології добралися і до сантехніки! Тепер ви можете насолоджуватися світловим шоу, приймаючи ванну або просто чистячи зуби. Адже сьогодні можна придбати як ванну з лампами внутрішнього освітлення, вбудованими в основу її конструкції, так і світлодіодні насадки, що світиться, для душу. Також можна оснащити акваріуми світлодіодами для ваших рибок на http://www.aqua-store.ru/.

Крани для ванни можна теж приємно оновити за допомогою насадки на змішувач з підсвічуванням води. Уся родзинка такої насадки полягає в тому, що вона здатна візуалізувати температуру води, що струмує з крану. Річ у тому, що підсвічування активується при русі води (батарейки не потрібні) і реагує на зміну її температури відповідною світлопередачею: холодна вода підсвічуватиметься синіми лампочками, а гаряча — червоними.

Справжній релакс дозволить відчути світлодуш. Тільки уявіть, що ви купаєтеся у веселці! Спектр кольорів диво-душа включає відтінки червоного, рожевого, блакитного, зеленого, синього, бордового, фіолетового. Зміна кольорів відбувається автоматично. Давно відомо, що вода наділяє людський організм живильною силою. Не є секретом і чудодійні можливості кольоротерапії, здатної робити позитивний терапевтичний ефект. Змішувачі для умивальника з підсвічуванням, светодуш, ванна, що світиться, і інша сучасна LED-сантехніка сприяє зняттю втоми і стресу без відвідування SPA-салонов і кабінетів психологів.

Скільки це все коштує?

Гідромасажні ванни з підсвічуванням — задоволення не з дешевих. Мінімальна ціна такого дива рівна 1000$. Що ж робити, якщо сімейний бюджет не дозволяє придбати таку ванну, а вам так хочеться привнести до свого життя відчуття свята? Відмінним виходом стане придбання світлодуша або LED-насадки на змішувач. Вартість світлодуша складає приблизно 25$. Орієнтовна ціна LED-насадок на змішувачі для кранів - 10$.