Як повернути втрачений Android-смартфон?


Всього голосів: 569

Сучасні мобільні телефони поступово стають усе більш розумними і справляються з найширшим колом завдань, починаючи від організації Ваших тренувань і закінчуючи робочими процесами і розвагами. Тим прикріше буває, якщо Ваш мобільний помічник стає жертвою злодюжок або Вашої неуважності. Втім, існує реальний спосіб не лише повернути свій смартфон назад, але і довести лиходіїв до нервового зриву.

Програм, що здійснюють виявлення і видалене управління деякими функціями Вашого смартфону, існує досить багато, але усі вони, як правило, мають платний статус, а якщо і мають безкоштовний варіант, то з до межі обмеженою функціональністю. Додаток Android Lost Free в цьому сенсі є унікальним — багато його можливостей не мають аналогів, а використання повністю безкоштовне.

Спершу необхідно встановити невелику програму, яка займає близько 140 кб з магазину додатків Google. Після її запуску з’явиться всього одно віконце з декількома опціями. Тут для повноцінної роботи програми Вам потрібно буде надати їй адміністративні права (root) і можливість приймати і відправляти SMS повідомлення.

Для зв’язку з Вашим телефоном потрібно, зрозуміло, який-небудь канал зв’язку. Android Lost Free задіює для цього відразу два методи: Ваше поточне інтернет-підключення і управління за допомогою спеціальних SMS-команд. Таким чином, якщо до Вашого апарату хоч якось можна достукатися, то програма зробить це.

Основним інструментом для роботи з Вашим втраченим телефоном являється спеціальний веб-сервіс. Можливо, його оформлення не викликає ентузіазму, але зі своїм завданням він справляється на "відмінно". Спершу Вам потрібно буде увійти за допомогою свого облікового запису в Google, оскільки це необхідно для відправки повідомлень. Після цього можна приступити до вивчення можливостей сервісу.

Функцій програма має величезну кількість, і усі вони зручно розсортовані по декількох вкладках в розділі Controls. Приведемо список найцікавіших з множини доступних можливостей:

  • Alarm — по Вашому сигналу телефон починає нестямно дзвеніти і блимати, що може Вам згодитися, якщо Ви вийшли на слід зловмисника.
  • GPS — визначення місцезнаходження телефону на карті.
  • Phone Status — при натисненні на цю кнопку телефон посилає Вам детальну інформацію про свій стан, у тому числі модель, статус батареї, номер imei і так далі.
  • Message popup — відображення Вашого повідомлення на екрані телефону. Таким чином Ви можете попросити повернути Вашу пропажу.
  • SMS post — за допомогою цієї функції Ви зможете відіслати SMS з Вашого телефону на вибраний номер.
  • Message Picture — хитра функція, що дозволяє відіслати повідомлення на Ваш телефон, а у той момент, коли на нього зреагують, фронтальна камера зробить знімок і відішле його Вам. Хороша можливість побачити обличчя нового власника Вашого апарату.
  • Lock phone — блокує телефон, причому для входу тепер знадобиться вводити встановлений Вами цифровий код.
  • Call List — отримати список усіх телефонних розмов за останній час. Може бути корисно, якщо Вам треба з’ясувати контакти зловмисника.
  • Sound Recording, Front Camera, Rear Camera — так, Ви можете змусити свій телефон записувати звук, робити знімки передньою і задньою камерою. А результати, само собою, будуть негайно вислані Вам.Це далеко не повний перелік можливостей програми, але що досить яскраво ілюструє її неабиякі можливості. Скептики скажуть, що при крадіжці телефону його зазвичай повністю вимикають, а потім відразу ж перепрошивають, так що ніяка навіть найхитріша програма не допоможе. Але по-перше, це відбувається не завжди вмить, так що шанс на виявлення все ж є, особливо, якщо новий власник захоче попорпатися у Ваших даних. А по-друге, програма Android Lost Free дає деякі шанси на повернення телефону, а її відсутність зводить їх до повного нуля. Так що ставимо, тестуємо. Окрім цієї украй корисної програми, існує множина інших не менш важливих і потрібних.

Мітки: