Заробляти в онлайн іграх простіше, ніж здається


Всього голосів: 57

З кожним роком в онлайн-ігри (archeage обзор на одну з таких ігор) приходить все більше людей. Завдяки ним ринок відеоігор перетворився на справжнісінький бізнес-майданчик, де крутяться величезні реальні гроші. Як і раніше знаходяться ті, хто готовий викладати великі суми за піксельну нерухомість, звіряток або екіпіровку. А їх вже чекають ті, хто серйозно заробляє собі на життя, дістаючи з туш убитих рейд-босів або перепродаючи рідкісні предмети. А хтось пропонує послуги з прокачування персонажа в стислі терміни. У будь-якому випадку, навіть, якщо ви любитель побігати по підземеллях, і не любитель вкладати увесь сімейний бюджет в суперкруті обладунки, вам рано чи пізно може знадобитися ігрова валюта. Причому, терміново. Особливо, якщо ви прийшли у вже популярну розвинену гру і хочете якнайшвидше узяти максимальний рівень або хоч би обзавестися непоганою екіпіровкою. Тоді вам пряма дорога до голд-селлерів, людям, що продають ігрові валюти за реальні гроші.

Сьогодні купити золото в World of Warcraft простіше простого. Сплатити купівлю ігрової валюти ви можете різними способами, у тому числі і електронними грошима. Всього декілька кліків, і у вас в ігровому рюкзаку нескінченний запас золота.

У тій же World of Warcraft не було зафіксовано якихось дорогих угод, але якщо врахувати її популярність упродовж десяти років, то можна з упевненістю сказати, що загальна сума проведених за цей час угод купівлі-продажу внутрішньо-ігрових цінностей потягне на декілька мільйонів доларів. І це при тому, що існує найсуворіша заборона на вкладання реальних грошей в гру за винятком абонентської плати і купівлі доповнень і предметів в ігровому магазині. Порушення цього правила спричиняє за собою тривале або безстрокове блокування облікового запису, але більшість ґеймерів цим не налякати. Наприклад, в 2013 р. в мережу просочилася інформація про те, що деякий «Меч Василіска» був проданий за $14 дол. Природно, ті, хто знають про заборону, але все таки порушують його, навряд чи хизуватимуться своєю покупкою на кожному розі.

Додати коментар

Звичайний текст

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.