Фуршет — зручний варіант для організації заходу


Всього голосів: 213
Фуршет

Сучасні люди починають звикати відмічати різноманітні заходи не за бенкетним столом, а на фуршетах. Це прекрасна можливість поспілкуватися з усіма присутніми і спробувати практично усі пригощання. Організувати фуршет в домашніх умовах проблематично, незручно і економічно невигідно. Доречніше буде скористатися послугами закладів громадського харчування.

Кафе, бари і ресторани з радістю організовують фуршет, приурочений будь-якому приводу. Вишколений персонал зможе ненав’язливо, але професійно обслужити необхідну кількість гостей і порадувати їх своїми навичками. Для вибору закладу можна скористатися радами знайомих або звернутися по допомогу на міські сайти. Якщо ж ви любитель екзотики, то вас зацікавлять туры в ОАЭ.

Вибравши найбільш оптимальні варіанти, слід зв’язатися з адміністраторами ресторанів і домовитися про зустріч. Не треба приймати раптових рішень, доречніше буде своїми очима побачити усі місця і поспілкуватися з компетентними фахівцями. Гість повинен відчувати, що його хочуть притягнути і задовольнити усі потреби. З такою метою робляться всілякі знижки і акції, що дозволяють заощадити.

На фуршеті при вході гостей зустрічають винуватці урочистості і представники ресторану. За першим столом при вході гостям пропонують алкогольні напої і холодні закуски декількох видів. Найчастіше першим келихом пропонують шампанське або легкий вермут. Закусками виступають фрукти і декілька видів канапе (холодного приготування). Офіціанти строго стежать за розливом напоїв і кількістю закусок для гостей.

Обговорити меню фуршета необхідно завчасно. Сьогодні власники ресторанів не відмовляють гостям в приготуванні блюд під замовлення, обмежуючись переліком власного меню. При замовленні бенкету можна додати власні позиції в необмеженій кількості.

Співробітники і адміністрація закладів громадського харчування додає максимум зусиль, щоб не розчарувати своїх гостей. Золоте правило свідчить, що задоволений гість приведе з собою 5 гостей, а невдоволений відведе 10, на сьогодні ніхто не відміняв.

Додати коментар

Звичайний текст

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.