Кінець світу близько


Всього голосів: 794
Метеорит в Челябінську

Ранок 15 лютого у Челябінській області запам'ятають надовго. Спочатку щось вибухнуло, а потім на небі розтягнувся довгий яскравий шлейф. Інтернет наповнився здогадками: впав літак - казали одні, почалась війна - твердили інші, інопланетне вторгнення - наполягали треті. З'ясувалося - саме остання найфантастичніша версія була найближчою до істини. На землю рухнув космічний мандрівник - величезний метеорит. Саме шлейф від нього зафіксували камери спостережень, автомобільні відео-реєстратори та перелякані люди на власні мобільні телефони. В результаті падіння осколків космічного об'єкта постраждали понад 500 людей, серед них є діти. Експерти почали стежити за радіаційним фоном.

Інформацію про спалах в небі підтвердили в єкатеринбурзькому аеропорту "Кольцово". За словами прес-служби аеропорту, був зафіксований "спалах з рухом чогось, схожого на метеорит або комету".

Непрошений гість виявився не таким вже й мирним. Впав дах місцевого заводу, пошкоджені кілька автомобілів, вилетіло скло в десятках будинків. Поранених - з дрібними порізами та подряпинами - вже нарахували близько півтисячі. У Челябінську, де зараз мінус 18, через розбиті вікна закрили школи та дитячі садочки.

Гостя з космосу, але іншого, земляни чекали сьогодні ввечері. Повз нашу планету ось-ось пронесеться астероїд. Він пройде на висоті 27 тисяч кілометрів над землею - нижче за орбітальні станції та супутники. Астероїд - за космічними мірками - зовсім крихітка. Розміром з 15 поверховий будинок. Навіть побачити брилу зможуть лише добре підготовлені люди. Щоправда це небесне тіло на Землю не впаде, а полетить далі, твердять науковці. Шансів на те, що він, як зранку в Росії, рухне на голови людей - один на мільйон.
Відео падіння метеориту:На правах реклами:
Якщо у вас заклинили двері вам необхідно терміново звернутись до майстра. Але є ситуації коли це не можливо і потрібно виходити з ситуації своїми силами. Ми пропонуємо вам інструкцію для ремонту замков двери.