Найдешевше весілля вартістю в 1,5 долара


Всього голосів: 228

У більшості випадків жених і наречена витрачають переконливі суми грошей заради церемонії одруження, що запам’ятовується. А ось молодожони з Шотландії довели, що весілля може обійтися майже даром — в один фунт стерлінгів. Жителі міста-порту Інвернесс (Inverness), розташованого в Шотландії, — Джорджіна Портеус (Georgina Porteous) і Сід Іннес (Sid Innes) — ретельно готувалися до власного весілля, намагаючись уникнути непотрібних витрат. І, як показала церемонія одруження, їм це з блиском вдалося.

Спочатку пара замислилася над тим, в яку суму їм обійдеться вінчання в церкві, але мати нареченої, займаючи посаду псаломщика, повідомила, що самостійно і, звісно, безкоштовно проведе цю церемонію. Наступною, хто прийшов на допомогу майбутнім молодожонам, стала тітка Джорджіни: вона узяла на себе фотографування і виготовлення весільного торта.

З обручками також не виникло проблем — Портеус зробила їх з рогів оленя, які вона знайшла у своєму саду.

Не залишився в стороні від весільного клопоту і батько нареченої: джазовий саксофоніст погодився виступити на урочистому заході. Жених і наречена не стали готувати пригощання і напої, дозволивши гостям самим принести їх улюблені домашні блюда на прийом, який відбувся в сараї. Великі витрати на нові наряди також не входили в плани шотландців: Сід вибрав для церемонії костюм, куплений кілька років тому, а Джорджіна одягнулася у весільну сукню, яку вона придбала на інтернет-розпродажі за 1 фунт стерлінгів (1,5 долара).

І останнім штрихом став букет нареченої, зібраний в палісаднику Портеус. Таким чином весілля обійшлося парі всього в один фунт стерлінгів. Якщо ви хочете щоб на вашому весіллі були вироби з бісера, то купити заготовку для вишивки бісером можна за посиланням.

Джорджіна, що відповідає на питання журналіста, чому урочистий захід був настільки скромним, відмітила: "В день одруження важливо тільки одно: присутність поруч коханої людини. Тому нам не потрібний був пишний весільний прийом. Все, стосовно непотрібних атрибутів, не мало для нас ніякого значення". Це звичайно нелегко зрозуміти людям, які прагнуть зробити з весілля дійсно незабутню урочистість. "Непотрібні атрибути" виявляються в цьому випадку дуже потрібними — і шикарна весільна сукня, і золоті обручки, і тамада на весілля, і прекрасний стіл для гостей. Але кожному своє, як мовиться.

Медовий місяць молодожони проведуть у Берліні, де вони відпочивали минулого року.


Додати коментар

Звичайний текст

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.