Правила користування сайтом


 1. Загальні положення.
 2. 1.1. Правила користуванням сайтом (далі - Правила) створені для регуляції всіх відносин в межах Балачки.org (далі - Сайт).
  1.2. Від імені Сайту можуть виступати Користувачі таких груп - Адміністратори, СуперМодератори, Модератори (далі - Керівництво).
  1.3. Зайшовши на Сайт ви автоматично погоджуєтесь з Правилами.
  1.4. Ці Правила є юридично зобов'язуваним договором між Користувачем і Керівництвом.

 3. Реєстрація.
 4. 2.1. Реєстрація на Сайті є безкоштовною і не обов'язковою. Реєстрація необхідна для підтвердження, що ви є людиною, а не роботом (ботом).
  2.2. Забороняється в імені користувача використовувати образливі (ксенофобські) вислови, рекламу сайтів, а також ім'я, що створює хибне враження про керівництво сайту.
  2.3. Забороняється вибирати аватари, що містять елементи розпусти (порнографія), сцени насильства, погрози (на демографічній, національній релігійній основі), лихослів'я (не нормативна лексика, грубість і т.д.), дискримінація в будь-яких проявах, комерційна реклама і рекламні тексти, а також сильно миготливі аватари.

 5. Коментарі.
 6. 3.1. В коментарях забороняються прямі та непрямі образи честі та гідності окремих осіб чи груп людей, в тому числі Користувачів та Керівництва ресурсу. Просимо звернути увагу: заборонені образи, але не критика.
  3.2. Заборонена пряма та непряма реклама, комерційні, беззмістовні повідомлення, спам, повідомлення повторені декілька разів.
  3.3. Заборонено писати коментарі КАПСОМ (з увімкненим Caps Lock).
  3.4. Недопустимо в коментарях використовувати нецензурну лексику, апелювати до речей інтимного характеру, провокаційні висловлювання до інших Користувачів.
  3.5. Обговорення дій модераторів карається письмовим попередженням. В разі повторного порушення керівництво не обмежується блокуванням доступу Користувача до Сайту, аж до повного блокування по IP-адресу. Для повідомлення про недобросовісні дії Керівництва використовуйте зворотній зв'язок.
  3.6. Забороняється розголошення приватної інформації (подробиці особистого життя, телефони, адреси тощо), яка не є відкритою і загальнодоступною. У випадку, якщо така інформація стосується публічних осіб і може бути соціально значущою, Керівництво залишає за собою право діяти на власний розсуд.

 7. Цитати.
 8. 4.1. Правила додавання цитат знаходяться за посиланням.

 9. Блоґи.
 10. 5.1. У блоґах застосовуються ті ж самі критерії, що вказані в пунктах 3.1-3.6 цих правил.
  5.2. За матеріали викладені у блоґах відповідальність повністю несе їх автор.
  5.3. Керівництво сайту обіцяє не передавати конфіденційні дані про авторів блоґу третім особам, якщо цього не вимагатиме законодавство України.
  5.4. Кожен зареєстрований Користувач сайту може вести не більше одного блоґу.
  5.5. Нові блоґи проходять модерацію Керівництвом Сайту, яка на свій розсуд допускає чи не допускає створення і ведення блоґу.

 11. Авторські права.
 12. 6.1. Афоризми, вислови належать їх власникам, які вказані на сторінці цитати.
  6.2. Цитати Користувачів автоматично передають суміжні права на використання їх на Сайті, а також в рекламних цілях.

 13. Покарання.
 14. 7.1. За недотримання даних Правил Користувачу (гостю) може бути відмовлено в доступі до Сайту.
  7.2. Міра покарання визначається Керівництвом (вимкнення можливості коментування, блокування по IP і т.п.).

 15. Відповідальність.
 16. 8.1. Керівництво Сайту, а також хостинг провайдер не несе відповідальності за використання матеріалів розміщених на Сайті. Всі матеріали розміщені в освітніх цілях.
  8.2. Відповідальність за збереження паролю несе Користувач. Користувач не має права передавати власний лоґін і пароль третім особам, а також зобов'язаний вживати заходів щодо забезпечення їх конфіденційності.
  8.3. Всі функції, контент, оформлення Сайту надаються "як є". Керівництво відмовляється від будь-яких гарантій того, що сайт буде працювати без помилок і перебоїв.
  8.4. Ні за яких обставин Керівництво Сайту не несе відповідальність перед Користувачем, або перед будь-якими третіми особами за будь-які непрямі, випадкові, ненавмисні збитки, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності чи ділової репутації, викликану у зв'язку з використанням Сайту, змісту або інших матеріалів, до якого ви або інші особи отримали доступ за допомогою Сайту, навіть якщо Керівництво попереджало про можливість такої шкоди.

 17. Зміна та доповнення Правил.
 18. 9.1. Правила складаються Керівництвом Сайту і є основоположними при вирішенні будь-яких конфліктів, що виникають при користуванні Сайтом.
  9.2. Правила можуть бути в будь-який момент доповнені або змінені Керівництвом Сайту без попереднього повідомлення Користувачів Сайту.