Новорічні


Дорогі друзі

Дорогі друзі! У народі кажуть: "Краща пісня, яка ще не проспівана, найкраще місто, яке ще не побудоване, кращий рік, який ще не прожитий."

Так нехай же новий рік принесе нам 365 сонячних днів, велика кількість добрих зустрічей і усмішок. Нехай збудуться ваші мрії та плани! З Новим Роком! З новим щастям!

Тости: 

Одного разу йшли три мандрівника

Одного разу йшли три мандрівника. В дорозі їх застала ніч. Вони побачили будинок, постукали. Їм відкрив хазяїн і запитав:
— Хто там?
І кажуть йому мандрівники:
— Ми здоров’я, любов і Багатство. Впустіть нас переночувати.
— Шкода, але у нас тільки одне вільне місце. Піду, пораджуся з родиною, кого з вас впустити.

Тости: 

Життя схожа на новорічну гірлянду

Життя схожа на новорічну гірлянду — варто перегоріти одній лампочці, як всі інші гаснуть. Якщо вже щось одне в людини не заладилося — все з рук валиться.
Так давайте вип’ємо за те, щоб гірлянда яскравих подій в нашому житті переливалася всіма кольорами і ніколи не перегорала! За те, щоб не перегоріла і в наступному році!

Тости: 

Життя має межі

Життя має межі, воно коротке, а мрії безмежні. Сам ти йдеш по дорозі, а Мрія вже вдома. Сам ти йдеш до коханої, а Мрія вже у неї в обіймах. Сам ти живеш в цю годину, а Мрія відлітає на багато років вперед. Вона летить далі тієї межі, де в темряві обривається Життя.

Тости: 

Давайте вип’ємо за...

Давайте вип'ємо за Діда Мороза та Снігуроньку: скільки себе пам’ятаю, — не хворіють, не старіють і гроші на подарунки завжди є!
За те, щоб ми теж були такими!

Тости: 

Свято Нового року

свято Нового року — апофеоз контрастів: на вулиці мороз, сніг, темно, а вдома виблискують вогні, весело, тепло, ошатна ялинка, святковий стіл...
Нехай і в новому році, як би не вирували навколо вітри і негаразди, а в будинку і на душі буде світло та затишно.
Хай виконаються в новому році всі наші бажання! Піднімемо за це келихи!

Тости: 

За заможних батьків і дітей!

Нехай у Новому році наше Життя буде чистим, як крапля джерельної води, а щастя таке ж повне, як цей келих шампанського! Давайте піднімемо бокали за те, щоб у наших дітей були заможні батьки! А у наших батьків — заможні діти!

Тости: 

Новий Рік в Італії

Багатьом відомо, що в Італії існує традиція перед новим роком викидати з вікна старі й непотрібні, обридлі за рік речі.

Тости: 
Підписатися на RSS - Новорічні