Важливий пристрій для ресторану і дому — генератор льоду


Всього голосів: 1398
Лід

У цій статті мова піде про таке чудове пристосування як льодогенератор. Це професійне устаткування для ресторанів, кафе, барів, фастфуду, магазинів і супермаркетів. Без льодогенераторів не обходиться жоден вищеперелічений заклад. Чому? Ми спробуємо відповісти на це питання нижче.
 

Загальні відомості про льодогенератори.

Це універсальне ресторанне устаткування яке використовується упродовж усього року. Це говорить про те що лід потрібний завжди. Лід потрібний для того, щоб охолоджувати коктейлі, алкогольні напої або соки. У магазинах лід використовується для того, щоб зберігати необхідну температуру у вітринах з продуктами.
 

Трохи історії.

З історичних джерел можна дізнатися, що перший такий апарат був винайдений в США. Льодогенератор був представлений в 1850 році інженером Джоном Гори. Природно, цей пристрій мав не такий зовнішній вигляд як зараз. Та і продуктивність була набагато менше. Але свою основну роботу цей холодильний апарат виконував. Він робив лід. Час йшов. Лід виявився дуже затребуваним у більшості підприємств громадського харчування. Це було поштовхом для розвитку льодогенераторів. І нині це устаткування для ресторанів має декілька великих відмінностей. Їх слід знати під час купівлі. І для зберігання льоду чудово підійдуть керамічні горшки Тому ви можете керамічні горшки за приємними цінами.
 

Сучасні льодогенератори.

Зараз льодогенератор може бути компресорним або розсоленим. Це методи виробництва льоду усередині пристрою. У варіанті компресорному лід намерзає на поверхні випарника. У випадку розсолі, вода знаходиться в спеціальній робочій камері. Процес її заморожування відбувається завдяки тому що холодоагент циркулює усередині пристрою. Температура цього холодоагенту нижче 10 градусів Цельсія. Таким чином льодогенератор робить лід. За статистикою продажів можна упевнено сказати що перший тип успішніше і затребуваніший ніж другий. Ще є один важливий елемент. Це сам лід. Вірніше, то який лід виготовляє льодогенератор. Зараз за цією ознакою це устаткування для ресторанів ділиться на: льодогенератори лускатого льоду, льодогенератори кубкового льоду, льодогенератори гранульованого льоду. Увесь цей лід корисний і затребуваний. Наприклад, кубковий лід, більше використовується для охолодження напоїв. А два інші види більше використовуються в торгівлі. Для охолодження продуктів, морепродуктів.
 

Чи можливо використати льодогенератор в домашніх умовах?

У домашніх умовах теж можна приготувати лід. Для цього в звичайному холодильнику є спеціальна форма у вигляді кубиків. Туди наливається рідина. Ця форма кладеться в морозильну камеру і через 20 хвилин Ви отримуєте кубики льоду. Але можна використати і льодогенератор. Для цього використовують компактний побутовий льодогенератор без підключення до водопроводу і каналізації. Цей пристрій вже не відноситься до сегменту устаткування для ресторанів. Тому що його продуктивності не вистачить для обслуговування великого потоку відвідувачів. А ось для домашньої вечірки його продуктивності досить. Досить підключити його в мережу 220 В. Налити необхідну кількість води. І включити льодогенератор. Після чого отримати необхідний лід. Для зручності цей пристрій має спеціальну звукову сигналізацію. Звук говорить про те що лід готовий. Продуктивність таких пристроїв може досягати 15 кг льоду в добу.
 

Продуктивність промислових льодогенераторів для ресторанів, барів і кафе.

Для того, щоб завжди мати необхідну кількість льоду під рукою на професійній кухні рекомендується використати льодогенератор який робить від 18 до 42 кг льоду в добу. Це найпоширеніший діапазон. Природно, це устаткування для ресторанів може бути ще продуктивнішим. Все залежить від запитів клієнта. Можна використати льодогенератор що виготовляє від 70 до 90 кг льоду в добу. Такі пристрої популярні у великих супермаркетах.