Стіл для масажу: купляти чи ні?


Всього голосів: 9

Мистецтво масажу виникло ще в незапам’ятні часи. Ще древні ассирійці і єгиптяни використали масаж з лікувальною метою, а також для профілактики краси і здоров’я. У Древньому Китаї вже в 6 столітті до н.е. відкривалися лікарсько-гімнастичні учбові заклади, де масаж викладався як одна з дисциплін.

Так, масаж зародився здавна. І сьогодні вже не вийде віддати перевагу одному народу в його винаході, оскільки він розвивався в різних країнах і культурах паралельно. Проте можна віддати перевагу певному масажному столу. Застрахувати стіл та інші речі можна через сайт https://narodna.ua/ на якому доступно безліч видів страхування.
 

Масажний стіл?

Цей винахід дозволить проводити масаж в найзручнішому положенні. Кімната для масажу спеціально обладнана усім необхідним. Але це не так вже багато: площа в 10 кв. метрів, достатнє освітлення, опалювання, вентиляція і саме масажне устаткування. Кожна з цих деталей важлива. Якщо освітлення погане, то втомлюється масажист. Якщо ж опалювання недостатньо сильне, то це відгукнеться дискомфортом для пацієнта. Адже комфортно себе повинні не лише сам пацієнт, але і усе його тіло. Воно повинне дихати, відчуваючи тільки позитивну дію на нього.
 

Його переваги

У поліклініках досі користуються старими кушетками, які також призначені для масажування корпусу, рук і особи. Та і зробити таку можна самому в майстерні. Але "радянську" кушетку складно навіть порівняти із справжнім професійним устаткуванням для масажу. Не варто міняти зручність, яка служитиме вам довгі роки, на незграбну дерев’яну конструкцію. Стіл для масажу має особливу форму і спеціальне покриття, завдяки чому регулюється положення людини на нім. Тому однією з головних його переваг є його мобільність.

Компактність цього устаткування дозволяє містити його в досить невеликій, але світлій кімнаті. Така конструкція славиться і своєю високою зносостійкістю. Ви придбаєте масажний стіл недаремно і прослужить він вам не один рік. Можливість випробування великих навантажень забезпечує надійність його експлуатації і в той же час безпеку самого пацієнта.
 

Зробимо висновок

Отже, незважаючи на весь свій досвід, древні китайці могли б обзаздритися, якби знали, як далеко вперед зробила крок медицина в тому напрямку. Усе, що потрібно тепер Вам — так це знайти хороші руки досвідченого масажиста. А затишне положення і відчуття комфорту вам забезпечить ваш особистий масажний стіл.

Додати коментар

Звичайний текст

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.