Таїланд - країна масажу і храмів


Всього голосів: 64

Таїланд — одне з найпопулярніших у курортників держав. Він високо цінується за свій м’який клімат, пляжі з білим піском і тепле море. Сюди їдуть дайвери, яких приводять у захват коралові рифи, любителі екзотики, бродять з екскурсоводами по вологим тропічним лісам, а також всі ті, хто хоче сфотографуватися на тлі буддійських храмів і блискучих водоспадів.

Перераховувати краси цієї країни можна довго, Таїланд легко зачаровує приїжджих. При цьому туризм там почав розвиватися лише в другій половині минулого століття, а туристи з України почали приїжджати сюди лише 15 років тому.

На що подивитися в Таїланді?

Якщо ви приїхали сюди, спочатку відвідайте столицю — Бангкок. Тут знаходиться Смарагдовий Будда — головна реліквія країни. У Таїланді багато стародавніх палацових комплексів. Один з найцікавіших розташований в провінції Пхетчабурі, зараз в ньому музей, в якому виставлені речі монархів минулого. Деякі з храмів і палаців існують більше, деякі менше, і їх приналежність до різних епох відразу кидається в очі.

У північній частині багато сіл, в яких живуть вихідці з Бірми і Тибету. Тут багато всяких унікальних місць. Наприклад, єдині в світі музей опіуму і центр збереження гібонів.

Таїланд — країна екзотична. Це легко зрозуміти, ознайомившись з місцевою кухнею. Сюди їдуть, щоб оцінити дивовижну їжу, що відрізняється досить дивними смаковими поєднаннями. Її можна навчитися готувати самостійно, благо, є багато кулінарних шкіл.

Їдуть в цю азійську країну і ті люди, які хотіли б поліпшити стан свого здоров’я. Тут багато спеціальних центрів, в яких допомагають зміцнити організм за допомогою цілющих трав і спецій. На весь світ знаменита техніка тайського масажу, часто саме через неї сюди приїжджають десятки тисяч людей. Эротический массаж киев це те що Вам може допомогти, без далеких поїздок в Таїланд.

Сюди приїжджають і ті, хто хотів би збагатитися духовно. Цьому сприяють безліч центрів медитації, де навчають цього давнього мистецтва. Ще одна причина популярності Таїланду — унікальний вид спорту, так званий тайський бокс. На рингу часто можна побачити європейців і подивитися унікальне видовище. Є всі і для тих, хто вирішив долучитися до цього давнього мистецтва. Таїланд — це справжній рай для відпочиваючих, в якому є чимало цікавого і корисного.

Додати коментар

Звичайний текст

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.