10 причин щоб купити планшет, і ще 5, чому поки цього не робити


Всього голосів: 835
10 причин щоб купити планшет, і ще 5, чому поки цього не робити

Планшетні комп’ютери дуже швидко стали популярними пристроями, і в світі все більше власників цих ґаджетів. Але багато хто з вас напевно проводять час в очікуванні, спостерігаючи за тим, коли з’явиться той самий планшет, який підійде саме вам. Але спробуйте поставити собі інше питання. Замість «Який планшет мені придбати?» запитаєте «Навіщо мені потрібен саме планшет?». Взамін планшету можна придбати туры в Затоку і відпочити на славу. Вибір завжди за вами на що тратити свої кошти :)

Новинки на ринку планшетів з’являються із завидною регулярністю. Вже зараз у продажу є кілька моделей, які активно купуються. Ще кілька цікавих планшетних комп’ютерів з’являться в найближчі місяці. Так що давайте разом подумаємо, які причини можуть спонукати вас купити модний ґаджет. А потім кілька причин поки не розлучатися з грошима.

1. Планшет зручний в якості електронної читалки.
Хоча багато хто скаржився, що читання з екрану планшета не порівняти з читанням зі спеціалізованого пристрою з екраном на базі електронного чорнила, і текст на них не такий чіткий, всі ці недоліки не зупинили людей від читання електронних книг, PDF, коміксів довгих статей з мережі, в тому числі і на планшетах. До того ж, наприклад, дитячі книги хороші саме в кольорі, ніж той же Kindle похвалитися поки не може.

2. Планшети — це персональні станції продуктивності.
Складати розклад, розподіляти справи і плани, працювати з електронною поштою на великому екрані планшета дуже зручно. І хоча багато хто з наших телефонів зараз так-сяк можуть служити персональними асистентами, справжній комфорт в цій області надають саме планшети.

3. Планшети краще старих ноутбуків.
Дане твердження вірно, якщо вам не треба набирати багато тексту. Планшети дозволяють оперувати великою кількістю контенту, ніж старі ноутбуки, і ви можете користуватися найсучаснішими програмами та іграми.

4. Планшети прекрасно підходять для нарад.
Звичайно, не варто забувати, що з планшетом в руках ви будете залучати набагато більше уваги інших учасників наради. Зате на ньому дуже зручно робити нотатки, а в особливо нудних випадках можна ненав’язливо запустити улюблену Angry Birds без звуку.

5. За допомогою планшетів зручно демонструвати фотографії.
Показувати фотографії, маючи планшет, дуже просто і зручно. Він може стати гарною підмогою в роботі страхових агентів, страховиків і продавців, яким доводиться проводити презентації для невеликої аудиторії. Мати все перед собою в невеликому симпатичному пристрої набагато зручніше традиційного проведення презентацій за допомогою ноутбука.

6. Планшети відмінно підходять для фільмів і музики.
Немає нічого краще, ніж дати дитині, що вередує в машині, планшет з улюбленими мультфільмами. Планшет обійдеться не дорожче установки монітора і DVD в підголівник автомобільного крісла. До того ж ви зможете захопити свій планшет в літак і насолоджуватися фільмами під час нудного перельоту.

7. Планшет коштує дешевше нового ноутбука.
Ваш старий великий ноутбук наказав довго жити? Замість покупки нового зверніть увагу на планшети. Найчастіше вони навіть більш потужні, ніж сучасні ноутбуки, вартістю близько 500 $.

8. Планшети краще переносять падіння.
Найчастіше максимум, що вам може знадобитися після їх падіння — це швидке перезавантаження, чого не скажеш про ті ж ноутбуки.

9. Планшет може виявитися корисним в подорожі.
Підтримка Wi-Fi і 3G, великий екран і об’ємне сховище відмінно підійдуть для карт, путівників та словників.

10. Планшети просто кльові самі по собі.
Вони змушують оточуючих відчувати, ніби ви з майбутнього. І це здорово. :-)

А тепер обіцяні 5 причин чому поки не потрібно купувати собі планшет.

1. Планшет не настільки портативний, як ваш телефон, який у вас вже є.
Ви звикли тримати його в своїй кишені. Але спробуйте зробити те ж саме з iPad’ом, наприклад. Вам доводиться всюди тягати додатковий чохол або сумку для вашого улюбленого ґаджета. І він вже ніяк не портативні будь-якого сучасного смартфона.

2. Ігор на планшетах явно недостатньо. Я маю на увазі саме справжні гри, а не невеликі вбивці часу як, наприклад, Angry Birds, при всій повазі до пернатих. У вас не вийде пограти в Battlefield 3 з парою десятків людей по всьому світу. Ви не зможете витратити сотні годин життя в World of Warcraft. Ніякої третьої частини Crysis на планшеті ви не знайдете. Планшети занадто слабкі для сучасних ігор, у порівнянні з ПК, і швидше за все такими і залишаться.

3. Коло робіт, які ви можете зробити на планшеті — вкрай слабкий.
В основному це нескладні офісні завдання. У вас не вийде запустити на ньому Photoshop. А рендерінг відео займе на планшеті довгі години.

4. Зручно відвідувати веб-сторінки з планшета, дивлячись телевізор на дивані.
І фільми на ньому виглядають дуже кльово. Але справедливості заради варто відзначити, що ви і до цього могли сидіти в інтернеті на дивані, використовуючи перевірений часом ноутбук. Навіщо вам ще один пристрій для тих же цілей? Ну а фільми набагато приємніше дивитися з великою роздільною здатністю і потужним звуком на великому екрані, ніж в поїзді або зігнувшись в ліжку.

5. Через пару місяців з’явиться щось краще.
Пам’ятайте моду на нетбуки? Їх називали майбутнім комп'ютерів. Тепер їх місце зайняли планшети. Через кілька років ми напишемо статтю «Пам’ятайте планшети?», нарікаючи на те, що витратили багато грошей на цей безглуздий перехідний пристрій.