Цікаві факти про мобільні телефони


Всього голосів: 1188
мобільні телефони

Мобільні телефони — це пристрої, які щодня наповнюють наше життя приємною(і не дуже) інформацією. Цей засіб, який допомагає скоротити час в черзі або на нудній парі в інституті, зв’язатися з друзями і послати повідомлення рідним, «вийти» в інтернет і пограти в ігри. Щоб ми робили без мобильних телефонів та наскільки добре їх знаємо?

1. Прототип першого мобільного телефону був випущений в 1973 році. І перший дзвінок по ньому вчинив Мартін Купер, співробітник Motorola. Він стояв на вулиці Нью-Йорка і розмовляв зі своїм конкурентом — Джоэлом Энджело з великої на той час компанії AT&T. Представте, скільки хвастощів було в розмови Купера, і скільки злості і заздрості – у його співрозмовника. Ціна на телефон була величезною — близько 4 тисяч доларів. З урахуванням інфляції за подібний телефон довелося б зараз викласти близько 11 тисяч доларів.

2. Перший смартфон «побачив» світ в 1993 році, через 20 років після розробки першої версії телефону. Вага пристрою була пів кілограма, а функціональність його була просто унікальна. Окрім можливості здійснювати дзвінки, в нім були: адресна книга, читанка електронної пошти, екран для нарисів, календар і так далі, і тому подібне. Вартість смартфону складала 899 доларів, і випущено їх були всього 2 тисячі моделей.

3. Остання операційна система для смартфонів Android найбільш популярна у світі. Розвиток мобільної галузі швидкими темпами привів до того, що користувачі не устигають стежити за новинками. Але встигли зрозуміти, що ця ОС дуже зручна і багатофункціональна. Скачати додатки Андроїд щодня поспішають тисячі користувачів на GooglePlay.

4. Найдорожчий телефон у всьому світі — це iPhone 4 «Diamond Rose». Він коштує близько 8 мільйонів доларів США і є справжнім витвором мистецтва від британського ювеліра Стюарта Х’юза. Телефон прикрашають 500 діамантів в 100 карат, надкушене яблуко з рожевого золота (53 діаманти) і рожевий діамант на місці кнопки Home в 7,4 карата. До речі, замість бонуса до телефону додається зелений діамант, який легко вставляється замість рожевого.

5. Телефон може викликати психічні розлади. У книзі людських хвороб з'являються такі, як телефонофобія (боязнь здійснювати дзвінки або приймати їх від інших), номофобія (боязнь залишитися без телефону взагалі або опинитися з ним поза зоною доступу), фрігенсофобіия (боязнь зашкодити своєму мозку, користуючись телефоном) і інші.