Bump — технологія передачі файлів ударом


Всього голосів: 886
Bump — технологія передачі файлів ударом

В сучасному світі дедалі більше розробників розробляючи продукт намагаються використовувати природній користувацький інтерфейс, наприклад як, Kinect, доповнену реальність та інші новинки. Хоча якщо до справи підійти креативно і творчо, можна реалізувати цілком природню взаємодію на базі звичайного заліза. Крос-платформовий додаток Bump для Android і iOS дозволяє передавати фото, музику, контакти та іншу інформацію з одного смартфона на інший, просто легенько стукнувши один одного. При цьому не потрібно ніякого WiFi, Bluetooth або NFC.

Як він працює?

З’єднання з інтернетом і геолокація — два основні компоненти. Удар фіксується акселерометрами обох смартфонів. На сервері Bump за допомогою геолокації фільтруються ті удари, які відповідають один одному по силі і напряму ударів, які сталися одночасно у безпосередній близькості один від одного, після чого вибрані дані пересилаються по інтернету. Все.

Основна ідея полягає у використанні синхронізації часу удару двох пристроїв один об одного — може застосовуватись не лише для смартфонів. Нещодавно з’явилась можливість відправляти фотографії на ПК або ноутбук. Для цього треба зайти на сайт bu.mp і стукнувши смартфоном по клавіші "Пробіл". Принцип дії такий же. Положення комп’ютера визначається через геолокалізацію API браузера.

Безпека даних

Говорячи про безпеку даних такий метод ідентифікації двох сусідніх пристроїв не виглядає досить надійним, проте директор і співзасновник компанії, Девід Ліб, стверджує, що алгоритм Bump майже завжди правильно знаходить потрібну пару пристроїв з першого разу. Якщо ж є найменші сумніви, від користувачів вимагається всього повторити удар, щоб дати системі додаткову інформацію. Окрім передачі файлів, додаток дозволяє відправляти платежі до 1000$ через PaypPal. Навіть доставка из Китая, карго из Китая, контейнеры використовує цю технологію.

Перехід компанії в Google

Компанія і команда розробників Bump, у складі 25 чоловік приєдналася до Google. Вартість придбання не оголошувалась, але за оцінками експертів покупка обійшлась від 30 до 60 млн. доларів.