7 правил багатія


Всього голосів: 1054
7 правил багатія
Гроші, подібно до квітки, вимагають догляду, уваги і любові. Сьогодні існує багато макулатури про багатство, яка приносить користь і капітал, зазвичай тільки самим книговидавцям. У статті я виділив 7 основних правил, які допоможуть тобі дрібною ходою наблизитись до своїх перших грошей. Якби мені хтось дав ці правила в дитинстві, швидше за все, цей запис робив б не я, а секретарка з грудьми п’ятого розміру :)

 1. Викорени в собі думку, що "бути багатим — погано"
 2. З самого раннього дитинства нам всіма засобами намагаються насадити думку, що багата людина — це жалюгідна скотина. В багатьох казках багатій — це виродок, скупердяй і усіма ненависна тварина без друзів. А бідний, безглуздий Іванко-дурник — усіма улюблений добрий друг, який усім допомогає.
  Але в житті, на жаль, виходить інакше — бідна людина, на відміну від багатої, нікому не в змозі допомогти. Хіба що порадою або добрим словом. Наскільки порада корисна для дитини, якій терміново потрібно операція, або голодному жебракові?

 3. Ніколи не бери в позику.
 4. Найсильніше гальмо для твоєї фінансової незалежності — кредити, іпотеки і позики. Причому, не важливо у кого ти зайняв — у хорошого друга або у злого банку. Кредит — кращий спосіб людини свідомо засунути себе у фінансову пастку, рівно так само, як кращий спосіб для держави понизити вірогідність революційних настроїв. Коли виступати на мітингах? Тільки нову машину в кредит взяв дружині, і ремонт в квартирі зробив — тепер тільки відпрацьовувати кредити.

 5. Щоразу, отримуючи гроші — відкладай десяту частину.
 6. Візьми собі за правило відкладати 10% від грошей, які приходять до тебе. Отримав зарплату 3 тисячі — відклади 300. Отримав 500 гривень за продаж старого екрану — відклади 50. Просто тренуй у себе звичку відкладати.
  Коли в тебе накопичиться достатня сума — прийми рішення — вклади гроші у щось або копи далі, щоб вкласти в щось більше.

 7. Щоразу, отримуючи гроші виділи десяту частину на добрі справи.
 8. Гроші, віддані від щирого серця на хорошу справу — завжди повернуться тобі багаторазово. Це дійсно так. Допоможи грошима тому, кому це потрібно — матері-одиночці або безхатьку — вирішувати тобі. Просто допоможи хоч комусь. І пам’ятай головне це працює тільки коли ти віддаєш щиро з чистим серцем.
  Той хто зараз говорить "У мене мало грошей, хтось би мені допоміг..." — буде говорити це навіть замовляючи за сусіднім столиком пляшку шампанського за 1 000$.

 9. Будь терплячий і стався до того, що відбувається з розумінням.
 10. Як будь-якому насінню потрібен час, щоб дати паростку вирости і дозріти, так і будь-якій справі треба час, щоб вона приносила плоди. Чим величніша твоя задумка, тим більше треба щоб вона приносила дохід. А сподіватись, що сьогодні ти відкрив бізнес, а завтра він тебе вже зробить мільйонером, так само безглуздо, як сподіватись що насіння виросте через пів години після садіння.

 11. Забудь про свої невдачі.
 12. Ти вже щось пробував зробити, але в тебе не вийшло? Ну і наплювати! Будь-яка невдача — це безцінний досвід, будь радий, що життя виклало тобі урок. Подумай краще, що ти зробив не так: може ти не туди вкладав свої гроші або сили? Може тобі просто не поталанило? Будь чесний з собою і зроби висновок, щоб рухатись далі з новим досвідом.
  Слабка людина бачить в невдачі повний крах, сильний — безцінний досвід. Як сказав Генрі Форд: Невдача — це просто можливість почати знову, але вже більш мудро.

 13. Склади собі бюджетний план.
 14. В будь-якій справі потрібен хороший план дій. У бізнесі, відповідно, потрібен бізнес-план. А починати бізнес без бізнес-плану це те ж саме що: вийти у відкритий океан без компаса і навігації; пройти через тайгу без карти; дійти до пункту призначення із зав’язаними очима. Я думаю ти зрозумів. Підраховуй свої доходи і свої витрати. Контролюй їх.

Сподіваюсь ці правила допоможуть тобі. Щасти тобі, шановний читач.

На правах реклами:Якщо ви ознайомились з цими правилами раніше, то напевне вже накопили певний капітал і для ми пропонуємо вам брендове взуття від онлайн магазина обуви. У нас ви зможете завжди знайти якісне по низьким цінам брендове взуття!