Від учора доступний iOS 7


Всього голосів: 881
Від учора доступний iOS 7

Точно за розкладом виходить оновлення Apple, iOS 7. Програма вийшла користувачам у вигляді безкоштовного оновлення вчора вранці, трохи більше ніж через тиждень після того як розробники завершили остаточний варіант, і через три місяця після того, як Apple вперше показав її ще в червні.

Оновлення представляє собою повну візуальну переробку в iOS, яка виглядала однаково, в перші шість ітерацій. Вона також володіє новими можливостями, в тому числі:

  • Швидка зміна налаштуваннь в середині будь-якої програми.
  • iTunes Радіо — потоковий музичний сервер від Apple.
  • Повністю перероблена версія Siri.
  • Перероблений вигляд багатозадачності, яка показує прев’ю того, що відбувається всередині кожної програми.
  • AirDrop доступ до файлів.

Користувачі можуть знайти оновлення в налаштуваннях програми iOS (Налаштування > Основні > Оновлення ПЗ) або, встановивши оновлення в iTunes. Буде також встановлена вона на iPhone 5S і 5С.

Як і попередні версії, iOS 7 не може бути встановлена на всіх пристроях. Для неї це iPhone 4 і більш нові, п’ятого покоління iPod Touch і iPad 2 і більше нових (у тому числі IPad Mini). Деякі можливості доступні тільки на останніх моделях Apple, як новий AirDrop інструмент, який працює тільки на iPhone 5 (і новіші), четверте покоління iPad і iPad Mini, і п’ятого покоління iPod Touch. Більш детальна інформація про iOS 7 буде розкрита в наступній статті.

Для користувачів iPhone 4, що працюють з iOS 6.1.3, оновлення iOS 7 займає 665 Мб. А для iPad 2, це близько 649 МБ. Деякі користувачі також повідомляють, що iOS просить майже 3 ГБ вільного місця для установки.

На правах реклами:
Швидко і якісно поменять личинку в дверному замку (секретці, серцевині). Наші спеціалісти пропонують заміну без пошкоджень зовнішньої поверхні або внутрішньому механізму.

Мітки: