Як завантажувати додатки з Google Play без аккаунта Google?


Всього голосів: 1224

Google Play — це офіційний магазин додатків для Android. Він пропонує безліч програм і ігор, доступних для завантаження на усіх підтримуваних пристроях. Серед усього списку, є як платні, так і безкоштовні продукти. Більшість Android-користувачів, звичайно, мають свої аккаунти від Google, які дозволяють їм безперешкодно завантажувати нові застосування і ігри на телефон. Але бувають і виключення.

На переважній більшості Android-пристроїв, за умовчанням вже встановлений Google Play, який і забезпечує доступ до усього каталогу доступних застосувань. В той же час, можуть бути і такі ситуації, коли такого застосунку немає, і встановити його ніяк не можна.

Простим прикладом може бути той факт, що виробник пристрою не отримав ліцензію від Google, яка дозволяє встановлювати додатки з Play Маркету. Найбільша вірогідність такого є на китайських апаратах.
Ще одним варіантом може бути помилка, яка з’являтиметься при спробі завантаження якогось застосування. Це може пояснюватися регіональними налаштуваннями, або, не заявленою сумісністю з вашим пристроєм, розробниками ПЗ.

Що ж робити в такому випадку?

Для того, щоб мати можливість завантажувати застосунки з Play Маркету без нього краще використовувати безкоштовний онлайн сервіс APK Downloader. За допомогою цього методу звільняє вас від необхідності створення облікового запису з Google, яка необхідна для традиційних методів.

Все що Вам потрібне — це перейти на головну сторінку сервісу і вставити туди скопійоване посилання на потрібне застосування з веб версії Google Play. Після цього — тиснемо на кнопку Generate Download link.
Наприклад, намагаючись завантажити програму — GPS трекер My Tracks.

Через мить, сервіс згенерує для нас посилання, по якому можна викачати настановний apk файл з нашою програмою. Натиснувши на велику зелену кнопку — ми тим самим почнемо скачування файлу за допомогою менеджера завантажень браузеру. Єдиним обмеженням сервісу APK Downloader є те, що він не може бути використаний для завантаження платних застосувань і ігор для Android.

Після того, як настановний apk файл завантажився — його треба перенести на карту пам’яті телефону/планшета. Зробити це можна будь-яким зручним способом: електронна пошта, DropBox, GDrive або OneTimeBox.

Після його запуску — повинна стартувати стандартна процедура установки нового програмного забезпечення, виконавши підказки якої — програма буде встановлена.

Сервісом можна користуватися і з мобільних пристроїв. В цьому випадку, інсталяційний файл вже буде на телефоні, залишиться тільки запустити його. Ось таким чином, з допомогою онлайн сервісу APK Downloader можна легко і швидко встановлювати Android програми з Google Play без аккаунта Google. Цей метод також буде корисний власникам "китайських" апаратів, розробники яких не отримали ліцензії на використання сервісів ґуґл на своїх пристроях.