Для чого існують онлайн ігри?


Всього голосів: 179

Наше життя — вкрай непередбачувана штука. Щось з нами постійно відбувається, і не завжди приємне, на жаль. Щодня які-небудь новини. Добре, якщо хороші. Але буває, день йде наперекосяк. Все складається невдало. На роботі шеф викликав на килим. З другом посварився. Колесо у авто пробив. Суцільний стрес. Чим його зняти? На допомогу прийдуть інтернет і комп’ютерні технології. Тобто спробуємо перейти в іншу реальність ненадовго, відволіктися, зануритися у світ онлайн ігор.

І ось він — світ ґеймерів. Битви на військових полях часів Великої Вітчизняної, битви між ельфами і орками, зомбі і героями. З головою занурюючись в придуманий і створений програмістами світ, ми забуваємо про свої проблеми в реальності. У грі можна стати ким завгодно. Це може бути капітан космічного корабля, сміливий воїн стародавнього світу, або командир бойового танка. У кожного свої переваги.

Щоб не загубитися в цих світах, варто визначитися, скільки часу плануєте грі приділяти і чого ви, власне, від неї чекаєте. Якщо хочеться просто убити зайвий час, і вимоги до гри особливо не великі, можна підшукати відповідний варіант браузерної гри, в яку можна грати де завгодно і коли завгодно, була б вільна хвилина і доступ до інтернету. Проте, якщо хочеться відмінну графіку, багато ігрових подій, і потужність комп’ютера дозволяє, варто вибрати клієнтську гру.

Ігри іграми та коли забивається туалет, тут вже не пограєш нормально. І в цій ситуації потрібно викликати сантехніка. В такому випадку я рекомендую звернутись до компанії яка займається цим професійно - http://remont-bud.com/santehnichni-roboty/.

І коли вже ви визначилися зі своїм вибором, то треба зробити ще пару кроків і сміло поринути у віртуальний світ. Якщо це браузерка, залишилося тільки пройти реєстрацію і створити персонажа. Якщо ж клієнтська гра, окрім реєстрації можна викачати і встановити ігровий клієнт. А потім вже створювати персонажа.

Створити світ, який захопить, в який захочеться повертатися знову і знову — це основне завдання онлайн ігор. Багато хто практично живе у віртуальному світі, забуваючи про те, що є світ реальний. Це не є добре. Нехай світ віртуальний буде способом відволіктися від проблем, а не життям в пікселях.

Мітки: 

Додати коментар

Звичайний текст

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.