Ковдри як атрибут затишку


Всього голосів: 257

Слово «затишок» для багатьох асоціюється з диваном або ліжком, з м’якими подушка антистресс і ковдрою. Немає нічого затишнішого, ніж холодним вечором пити чай, закутавшись в улюблену ковдру. Вибір постільних аксесуарів, звичайно, варто засновувати на особистих перевагах, але необхідно пам’ятати, що вони повинні відповідати нашим фізіологічним потребам і температурному режиму. Вибираючи ковдру, в першу чергу, зверніть увагу на наповнювача. Це може бути синтетика, шерсть, евкаліптове волокно або пух. У кожного свої переваги і недоліки.

Багато підприємств які виготовляють ковдри знаходяться в Голландії. І якщо ви плануєте там придбавати ковдру, то вам потрібно буде відкрити візу в Голландію.

Пухові ковдри легкі і теплі, і дуже популярні в наших широтах. Вовняні — важче, щільніше і набагато затишніше для холодних осінніх ночей. Ковдри з овечої шерсті найбільш дешеві, але можуть заподіяти незручності алергікам. Тоді, як верблюжі і кашемір ковдри підійдуть абсолютно усім, а особливо людям, що страждають від хвороб суглобів і хребта. Кашемір, наповнені таким, що вичесало вручну підкошлатому гірської кози, робляться в Китаї і Монголії і вважаються найдорожчими з вовняних.

Синтетичні ковдри поєднують в собі легкість пуха і щільність шерсті. Їх зручно стирати в звичайній пральній машині. Синтетика гіпоалергенна, не вбирає вологу і перешкоджає розмноженню мікробів і кліщів.

Наповнювач з евкаліптового волокна має антибактеріальні і гіпоалергенні властивості і здатний відбирати зайву вологу, але чим товще внутрішній шар, тим ковдра важча і дорожча.

Деякі виробники відмічають міру теплоти своїх виробів точками на упаковці. Звичайний діапазон від однієї до п'яти.

Мітки: 

Додати коментар

Звичайний текст

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.