Радіокеровані іграшки для дітей та дорослих


Всього голосів: 184

Найперші керовані по радіо іграшки з’являються у будинку найчастіше тоді, коли малюки ще не вийшли з дошкільного віку. Це відбувається років в 5-6, коли дитину починають цікавити складніші ігри і іграшки. Часто такі машинки, вертольоти, танки на радіоуправлінні відносять просто до розважальних іграшок, проте їх сміливо можна віднести до тих, що розвивають. Адже вони сприяють розвитку у дітей навичок концентрації уваги і просторової уяви. Але якщо вас цікавить інший вид розваг, такий як ролики, то купить ролики киев можна в магазині Лабур.

Навряд чи інша іграшка конструктор буде цікавіша для дитини, ніж машина на дистанційному керуванні. Часто і дорослі зберігають інтерес до таких іграшок, хоча машини на радіоуправлінні, створені спеціально для дорослих любителів поганяти, іграшками навряд чи можна назвати.

Випускаються в основному машини, вертольоти, катери на радіоуправлінні. Кожен з цих видів іграшкової техніки має свої особливості. Великий попит мають невеликі машини. Їх діти люблять із-за простоти управління і можливості грати колективно. Цілком можна влаштувати перегони, зібравшись з друзями, що мають схожі по можливостях і характеристикам автомобілі. Можна навіть організувати за допомогою тат або старших братів спеціальну гоночну трасу, якщо є бажання, час і засоби.

Популярністю як серед дітей, так і дорослих користуються керовані по радіо вертольоти. Це найскладніший вид таких іграшок, оскільки рух вертольота відбувається в тривимірній, а не двомірній площині. Управляти такою іграшкою досить складно, тому виробники часто вкладають в комплект комп’ютерний симулятор такого вертольота. Маленькі моделі керованих по радіо вертольотів можна запускати навіть в приміщенні. Серйозніші за розміром і технічними характеристиками призначені для запусків на вільному просторі, тільки не в дощову і вітряну погоду.

Дітям дуже подобаються катери на дистанційному керуванні, проте перш ніж купувати таку іграшку, необхідно подумати, чи варто її купувати, чи буде можливість відправити іграшку до справжнього «плавання». Бажано грати таким катером на водній поверхні справжнього озера або річки, тому що на рівній і гладкій поверхні басейну гра керованим по радіо катером дитині швидко надокучить.

Додати коментар

Звичайний текст

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.