Що приховують статуси?


Ви проголосували 8.00. Всього голосів: 378

Соціальні мережі вже давно частиною нашого повсякденного життя, багато людей просто не уявляю своє життя без віртуальної реальності. З одного боку цей зв’язок надає багато нових і цікавих, але з іншого займає дуже багато часу. Кожна людина повинна вирішити жити в віртуальному світі соціальних мереж або вибрати реальний, живе спілкування. За допомогою них можна показати свій настрій, ставлення до життя, висловити свої проблеми або навіть приховано попросити про допомогу. Твій статус, так би мовити, випадковим чином розповідає інтернет співрозмовникам, що з тобою відбувається, що ти відчуваєш і чого хочеш.

Не вартує усі статуси сприймати серйозно і буквально, зараз дуже поширені прикольні статуси, уривки з відомих висловлювань і фільмів: "Біль іноді йде, але ж думки залишаються", "Божевільний той, хто не вміючи управляти собою, хоче управляти іншими", "Складно не прийняти рішення, а пережити наслідки", "Кожен судить з висоти свого дивану" і так далі. З одного боку, в трьох наведених прикладах криється глибокий сенс, але з іншою для кожного він свій. Будь-який інтернет статус можна трактувати з різних інтерпретацій, адже, скільки людей стільки і думок. І якщо копнути глибоко в питання статусів соціальних мереж, то більшість з них банальні маски. Людина хоче здаватися віртуальним друзям розумним і начитаним, пише у себе в статусі слова Тараса Шевченка. Хочеш, щоб тебе пожаліли, пишеш як тобі погано, з явним наміром торкнутися своїми душевних проблем і переживань. Прикидаєшся веселиком, публікуєш прикольні і смішні статуси. Будуєш з себе затятого пофігіста, взагалі не пишеш статусів. Такий великий суцільний маскарад, з купою різних статусів і масок.

Статуси дуже сильно впливають на репутацію користувача соціальних мереж, по них можна сформувати думку про людину, навіть зовсім її не знаючи. Але проблема в тому, що не завжди ця думка буде вірною і правильною. Адже згадаєте, читаючи деякі статуси, відразу ж викликаються певні почуття, прикольні статуси викликають сміх і радість, вульгарні відраза, безглузді жалість. Читаючи статуси, ми формуємо думку про людину, яка їх писала. І немов уявляємо, що він відчував у момент написання і намагаємося знайти в них прихований підтекст і сенс.

Не потрібно приділяти статусам занадто великої уваги, не шукайте з них прихований підтекст, адже іноді його просто немає, пишіть смішні і прикольні статуси, даруйте людям позитив, а не свої надумані проблеми: міняйте себе, а не свої статуси!!!

Додати коментар

Звичайний текст

  • HTML теґи не відображаються
  • Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.